Známky tehotenstva po 3 týždňoch


Google Reklama

Tam môže byť vzrušujúci pocit, keď vám podieľa prekvapí zistenie, že ste tehotná. Avšak, starostlivosť o seba a dieťa vo svojom lone, rovnako ako príprava na jeho narodenie určite vyžaduje vážne prípravy. To je dôvod, prečo by ste nemali vedomý zmeny, ktoré prebiehajú vo vašom tele, takže môžete okamžite dať pozor na prípravky. V súlade s tým je nevyhnutné, aby poznáte príznaky tehotenstva po 3 týždňoch. Je to len vtedy, keď ste sa dozvedeli o týchto príznakov, že môžete mať výhodu mať dosť času na prípravu.

Príznaky tehotenstva po 3 týždňoch sú najviac presvedčivé. Môžete si všimnúť, niektoré ďalšie zmeny vo vašom tele skôr, ale títo sú zatiaľ veľmi presné. Po troch týždňoch, môžete zažiť nejaké brušné kŕče. Mali by ste však uvedomiť, že toto mierne nepohodlie alebo únosné nie v každom prípade viesť podľa menštruácie. Môžete povedať, že to nie je, ak si všimnete aj nejaké svetlo vaginálnej špinenie. To je tiež po troch týždňoch, ktoré môžete začať experimentovať s tak-zvané ‘rannú nevoľnosť.’ Je to pocit nevoľnosti, ktoré môžete nenávidieť aj keď najviac zo všetkých znamení tehotenstva po 3 týždňoch.

Ak si myslíte, že ste naozaj tehotná, pretože opakujúce sa znaky, najlepšie budúci ťah je potvrdiť. Nemusíte k lekárovi pre túto pretože tam sú súpravy tehotenského testu k dispozícii na prepážke. Potom, čo ste potvrdili Váš zdravotný stav, môžete okamžite pripravovať na to čoskoro. To je znamená, že si stále viac než dosť času na nákup potrebných vecí pre vaše dieťa a vy. Ešte dôležitejšie je, môžete ísť do ob-gyne a začína svoje pravidelné check-up. Je to tým, že vidí lekára na začiatku tehotenstva, že šance na potraty a iné problematické podmienky vyhnúť.

Vzhľadom k tomu, už viete, že ste tehotná, môžete byť schopní spustiť druh stravy nevyhnutné pre výživu dieťa vo svojom lone. Ak máte určité návyky, ktoré sú nezdravé pre vaše dieťa, ako je pitie alkoholu a fajčenie, mali by ste okamžite ukončiť na tieto prvé. Prípravky s menším významom môže tiež byť robené ako nákup detské oblečenie, vaše oblečenie tehotná, a ďalšie príslušenstvo, ktoré vás a vaše dieťa môže potrebovať. Pretože ste vedeli, že ste tehotná, skoro potom vaša príprava by mala byť lepšia.

ľudí, ktorí čítajú tento článok si tiež prečítať nasledujúce články:

  1. Prvé príznaky trimestri tehotenstva – Overenie pravosti, ak ste tehotná
  2. Prvé príznaky tehotenstva – pred vynecháte obdobie
  3. Pevný žalúdka v priebehu tehotenstva
  4. 5 potraviny, aby nedošlo v priebehu tehotenstva
  5. Zoznam lieky, ktoré zabraňujú počas tehotenstva
This entry was posted in tehotenstvo. Bookmark the permalink.

Comments are closed.